Shumë prej artistëve tanë kanë realizuar duete me njëri-tjetrin.

Samanta Karavella dhe Big Basta janë në mesin e artistëve që vite më parë kishin bërë një duet.

Ekipi i emisionit “Mirage” ka realizuar një video, përmes së cilës tregon emrat e artistëve që dikur kanë pasur bashkëpunime, ndërsa sot më nuk flasin.

Në video thuhet se se arsyeja pse shoqeria u nderpre ishte nje borxh. Thuhet se Samanta i kishte mbetur borxh Big Bastes per projektin me te cilin u prezantua ne Top Fest. Kenga per te cilen behet fjale titullohet Start, bashkepunim midis Samantes, Big Bastes dhe Lyrical Son.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here