Noizy është një prej reperëve më të mirë dhe më të pëlqyer nga rinia shqiptare.

Në një foto të fundit të publikuar në profilin e tij në Instagram, komentuesit kanë kapur një detaj të pazakontë.

Një pjesë e flokëve të tij mungon dhe është përhumbur me sfondin. Po ashtu mjekra e reperit është shfaqur në ngjyrë lejla.

Por siç duket Noizy i ka lexuar këto mesazhe dhe ka marrë vendimin të fshije foton. Here tjeter me mire mer personin qe i photoshopon fotot Ences, ai/ajo po qe eshte profesionit/e. ;))

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here