Reperi i njohur Majk, është përfshirë në një aksident automobilistik, pasditen e djeshme në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë. Në mediat kosovare është raportuar se aksidenti ka ardhur si shkak i mos respektimit të shenjave të qarkullimit rrugor si dhe shpejtësisë së lartë.

Menjëherë pas qarkullimi të lajmeve reperi e ka konfirmuar një gjë të tillë. Por ka shtuar se gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe se nuk ka pësuar lëndime.

”Mirë mirë jom une, aksident i vogël u kon. Pa lëndime kshtu” tha ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here