Flaka Krelani ishte protagonistja e radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”

Flaka Krelani në këtë rubrikë kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, shkruan lajmi.net.

Në një rast, ajo para saj kishte opsion dy reperët e njohur Majk dhe Capital T për të zgjedhur njërin prej tyre për një natë.

Flaka nuk mendoi shumë rreth kësaj pyetje dhe dha një përgjigje të prerë.”Me asnjonin,m’fal!”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here