Demi Moore ishte e ftuar në Dasmen Mbretërore të Princeshës Eugenia. Ajo sapo ka hapur llogarinë e saj, Instagram. Eshtë e lumtur. Por kishte një moment në jetën e saj kur nuk ishte kështu.

Aktorja ish-gruaja e Bruce Willis dhe Ashton Kutcher , u rrefye ne fjalimin e falenderimit, pas cmimit te mare ne Shtëpinë miqësore Peggy Albrecht, Dreka e 29-të vjetore, Hotel Beverly Hilton.

Ata i dhane cmimin si gruaja të vitit ,ndersa ajo përdori termin ‘vetëshkatërrues’.

Ajo tha: “Isha e suksesshme, por nuk me interesonte. Unë kurrë nuk arrija te ndihesha mirë me veten time. Nuk e kuptoja se po shkoja më thellë, drejt krizës së vërtetë. Jeta nuk është kurrë një vijë e drejtë. Të gjitha herët a vonë jemi perballur me këto momente kur nuk e duam veten.

Ishte mësuesja ime. Ajo më tha të mos përdorja metrin e gabuar për të matur. Më tha se të qenit e përsosur është e pamundur, por gjithkush ka vlerën e vet. Kështu që harrova meterin që më bëri të ndihem keq dhe fillova të vlerësoj veten për atë që jam me të vërtetë “.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here