Bebe Rexha ka publikuar projektin e ri në duet me David Guettan dhe J Balvin.

Kënga mban titullin “Say My Name”, ndërsa mund të dëgjohet në disa platforma muzikore përfshirë “Spotify”, “Deezer”, e të tjera.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin më të ri nga Bebe Rexha, David Guetta dhe J Balvin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here