Robert Berisha dhe Seldi Qalliu janë pjesëmarrës në ‘Dance With Me’.

Roberti ka partnere ne kercim Leila Kraja ndërsa këngëtari nga Shqipëria Rashel Kolanecin. Ata po marrin duartrokitje nga publiku dhe juria ndërsa partneriteti i tyre është shumë i komentuar edhe në media rozë. Së fundmi partnerja e Robertit ka përfunduar në krahët e Seldit.

Ishte Seldi ai që e ka publikuar një foto të cilën e ka marrë nda Instastory i Leilës. Të dy dukeshin shumë të gëzuar pranë njëri- tjetrit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here