Cristiano Ronaldo doli përpara mediave ditën e hënë, në konferencën për shtyp përpara ndeshjes Manchester United-Juventus.

Futbollisti i Juventusit u paraqit me një orë me diamantë që tërhoqi vëmendjen e gazetarëve.

Ora e markës Jacob & Co, Caviar Torubillon ka plot 424 diamantë të bardhë dhe të kuq, të shpërndarë në të gjithë strukturën e saj.

Paraprakisht vlerësohet se kjo orë kushton rreth 2 milionë euro.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here