Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ka goditur sërish me projekt të ri muzikor e cila vjen në bashkëpunim me grupin muzikor koreano-jugor, “Blackping”.

“Kiss and Make Up”, mban titullin kënga e tyre ,por është publikuar vetëm në versionin audio.

Ky projekt është në gjuhën angleze dhe atë koreane, që e bën edhe më të fuqishme zërin e saj në Kore.

Sukseset e Duas nuk kanë të ndalur e që pak më parë solli edhe befasinë për fansat, albumin me disa këngë të saj.

Ajo po ashtu në Youtube publikoi një video 20 minutëshe ku tregon momentet e veçanta nga koncertet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here