Së fundi, Adelina Berisha ndau me ndjekësit një fotografi veshur me një palë pantallona të bardhë dhe një xhaketë sipër.

Në fokus të ishin të pasmet bombastike të këngëtares, e cila si asnjëherë më parë provokoi ndjekësit përmes këtij imazhi.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor nga Adelina Berisha është “Lema”, në duet me Blastën e publikuar në muajin gusht.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here