Nëpërmejt një postimi në Instagram Rina Balaj ka ndarë një pjesë nga klipi duke zbuluar se kënga do të publikohet sot në orën 18:00.

‘Gigi’ titullohet ky projekt muzikor i cili ende nuk dihet nese është ‘diss’ për ndonjërën prej repereve të tjera.

Rina ka arritur që për një kohë të shkurtër të bëhet e dashur për publikun shqiptar dhe në kanalin zyrtar në Youtube ka marrë shumë klikime.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here