Rita Ora attending the Samsung Charity Gala at Skylight Clarkson Sq on November 2, 2017 in New York City, NY, USA. Photo by Dennis Van Tine/ABACAPRESS.COM

Ajo është e njohur për stilin e saj tepër të veçantë.

dhe të hënën Rita Ora është shfaqur ne ”Notting Hill”, me rroba të firmes të famshme ‘Dior’ dhe me një model flokësh shumë ekstravagant.

Me gërsheta të purpurta, syze dielli të frymëzuara vitet e 90-ta dhe një mori bizhuterish të ‘CASA BACARDÍ’, Rita dukej e veçante.

27-vjeçarja e hitit ‘Hot Right Now’ ka kenduar dhe kërcyer teksa fotografohej nga fotografët e shumtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here