Kompania LG ka njoftuar daljen në treg të celularit të saj të parë “Android One”, G7 One.

Ajo ka zbuluar se G7 One ka 4GB RAM dhe 32GB hapësirë ruajtëse, edhe pse ka hapësirë për kartë SD. Bateria është 3.000mAh.

Sipas LG-së, G7 One do të ofrohet në një “çmim të jashtëzakonshëm”, por nuk e dimë se çfarë kupton me këtë.

Gjithashtu ka treguar se celulari më i ri do të prezantohet në IFA 2018 në Berlin, këtë javë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here