Motrat Ismaili janë pothuajse çdo herë pjese e mediave rozë.

Ato janë gjithnjë në qendër të vëmendjes qoftë për format trupore, veprimtarinë e padyshim edhe për jetën private.

Është kjo Adelina, e cila ndau një foto të motrës së vogël në Instagram, Zanfinës gjersa thotë fjalë emocionuese për të.

“Do të shkruaja një libër si është të jetosh me femrën më të bukur shqiptare. E bukur brenda dhe jashtë. Krenaria ime, princesha ime, gjeniu im, çika ime”, – shkruan Adelina.

Siç duket Adelina, Ema dhe Zanfina janë shume të afërta me njëra-tjetrën.. Duhet theksuar se mbrëmë në po të njëjtën foto Zanfina krijoi polemika me një fanse, madje mori kritika të shumta nga ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here