Scuderia Ferrari nderon viktimat etragjedisë së Genovës në “Çmimin e madh” të Belgjikës. Dhjetë ditë pas rënies së urës Morandi, që shkaktoi 43 viktima, 15 të plagosur dhe mbi 600 të zhvendosur, në makinat e kuqe të Vettel dhe Raikkonen u shfaq një mesazh: emblema e kalit që lidh dy anët e urës dhe mbishkrimi “Në zemrat tona”.

“Në kujtim të viktimave të shembjes së urës së Genovas”, shkruan në Tëitter Scuderia Ferrari.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here