Klubi i Partizanit , ka njoftuar arritjen e marreveshjes me So Hyon-UK. 26-vjecari nga Koreja e Veriut , ka nenshkruar nje kontrate dy vjecare me “demat”.

Mesfushori, i cili aktivizohet ne krahun e majte, ka qene pjese edhe e kampionateve te tjere ne Ballkan , ku ka qene pjese e klubit Zemun ne Serbi si dhe Zrinjski ne Bosnje Hercegovine, nderkohe qe ai ka luajtur edhe 33 ndeshje me kombetaren e Korese se Veriut.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here