As Pink nuk është imune ndaj gripit këtë periudhe.

Të enjten në mbrëmje, fituesja e Grammy njoftoi nepermjet mediave sociale se ajo duhet të shtyjë koncertin e së premtes për shkak të një sëmundjeje.

“Unë jam absolutisht e merzitur për të njoftuar se shfaqja e së nesërmes , 23 mars (e premte) do të shtyhet. Unë do të kthehem për të performuar për ju të gjithë dhe jam mirënjohës për ju që deshironi të vini dhe të jeni me ne të gjithe,” – ndau Pink me ndjekesit e saj.

“Tërë familja jonë është duke luftuar me këtë virus / grip të tmerrshëm prej dy javësh”

Ajo vazhdoi: “Më vjen keq dhe duhet ta dini se kam bërë gjithçka që mundet për të shmangur këtë gjë.” Carey u dërgua në shtëpi me grip, ndërsa unë dhe fëmijët luftuan kundër virusit.”

Turneu do të zhvillohet në të gjithë Amerikën e Veriut para përfundimit të madh të 2 qershorit në Los Anxhelos.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here