Ata kanë më shumë se 20 vite martesë , bga e cila kane dhe nje djale. Naimi i përkushtuar televizionit dhe Mihrija këngës, vazhdojnë të ngelen çifiti ikonë dhe mjaft i ndjekur nga publiku shqiptar.

Shume aktive ne rrjete sociale Mihrija ka postuar se fundmi nje dedikim emocionues per partnerin e saj.

“Zemra ime…..je kuptimi i jetës sime!…..M B” – ka shkruar Mihrija perkrah fotos.

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here