Matt Damon është një mik i mirë.

I ftuar në The Daily Show të mërkurën në mbrëmje, aktori u pyet për tatuazhin gjigant të shokut të tij Ben Affleck që shkaktoi një valë të mediave sociale gjatë fundjavës.

Vetëm disa ditë më parë, dolen ne siperfaqe fotografitë e Affleck në plazh në Hawaii, me tatuazhin ngjyrën që dikur pretendonte se ishte e rreme. Po cfare mendon miku i tij i vjeter Matt damon per kete tatuazh gjigand?

“Nuk është puna ime ti them shokut tim se çfarë mund të bëjë në shpinën e tij”, tha Damon për moderatorin Trevor Noah në emisionin e së mërkurës.

“Unë e mbështes në të gjithë shprehjen e tij artistike”, qeshi Damon. Noah u përgjigj: “Shume drejtë, kjo është përgjigja e një miku te mirë”.

Matt Damon dhe Ben Affleck jane miq prej 37 vjetesh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here