Antonio Banderas pothuajse nuk po njihej në prezantimin e serialit te tij të ardhshem Genius Picasso!

Aktori 57-vjeçar tregoi vetullat dhe një kokë të rruar, ndërsa po dilte nga eventi të mërkurën (21 mars) në Pallatin Westin në Madrid, Spanjë.

Look-u pa flokë ishte pjesë e transformimit drastik të Antonios në artistin Pablo Picasso për serialin e antologjisë së National Geographic.

“Përshëndetje nga Pallati Westin, Madrid. Sot ne paraqesim Genius: Picasso në shtyp, “Antonio shkroi në Instagramin e tij pas ngjarjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here