Sot, Demi Lovato duhet te performonte në Prudential Center në Newark, NJ, ndërsa Justin Timberlake ishte vendosur të kishte një shfaqje në Madison Square Garden në New York City.

Stuhia e katërt në tre javë, pritet të sjellë borë rekord të pranverës dhe erëra të rënda, njoftoi CNN. Shkollat dhe fluturimet tashmë janë anuluar si rezultat i motit të keq.

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Me vjen keq tju njoftoj se ne duhet ta shtyjme koncertin sonte për shkak të kushteve ekstreme të motit”. “Mos u shqetësoni sepse ne do të jua shperblejmë dhe do të rikthehemi më 2 prill për të siguruar udhëtime të sigurta për ju djema! Ruajini në biletat tuaja dhe të shihemi at’here ❤️ #tellmeyoulovemetour.” shkroi Lovato në Instagram.

Ndersa Timberlake publikoi nje video ku praktikisht flet per te njeten gje me ndryshimin se aty mund te shikojme dëborën qe po bie.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here