Big Little Lies sezoni 2 ka filluar zyrtarisht prodhimin!

Reese Witherspoon dhe Laura Dern, të cilat interpretojne Madeline dhe Renata, respektivisht, postuan imazhe nga sheshi i xhirimit te sezonit të dytë.

Të tjerë që do të kthehen për sezonin e dytë përfshijnë Nicole Kidman si Celeste Wright, Shailene Woodley si Jane Chapman, Zoë Kravitz si Bonnie Carlson dhe Adam Scott si Ed Mackenzie. Përveç kësaj, Meryl Streep gjithashtu i është bashkuar kastit këtë sezon.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here