Adelina Tahiri bëri bujë të madhë në rrjetet sociale në lidhje me identitetin e partnerit të saj.

Ajo kishte vendosur ta mbante të fshehtë por me vone publikoi edhe identitetin e tij duke postuar një foto me të. Sot ajo na ka befasuar të gjithëve duke postuar në InstaStory një foto ku duket nje pikturë gjigante me bashkëshortin e saj.

Adelina Tahiri është martuar me avokatin më të pasur maqedonas, Serjozha Markov, me të cilin pret dhe një fëmijë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here