Ajo është një nga vajzat më të famshme në botë.

Megjithatë, Jennifer Lawrence nuk e lejon statusin prej nje seks simbol te interferoje në jetën e saj private. Madje gjate një interviste me ‘The Sun’ ajo u shpreh se kryen shume rralle marredhenje seksuale, per me teper eshte germofobe (e fiksuar me pastertine nga frika e baktereve apo viruseve) dhe gjithashtu i detyron partneret e saj te bejne nje STI test per te pare nese kane ndonje semundje seksualisht te transmetueshme.

27-vjeçarja, yll i ‘Red Sparrow’, e cila ka qene më parë ne nje marredhenje me regjizorin Darren Aronofsky, aktorin Nicholas Hoult dhe kengetarin e Coldplay Chris Martin, urren kontaktin fizik, duke përfshirë edhe shtrëngimin e duarve, dukeqene se është aq e shqetësuar se mos e zë ndonje sëmundje.

E cituae nga gazeta The Sun ajo u shpreh: Gjithmonë flas sikur dua te bej seks, flas sikur më pëlqen, por eshte e vërtetë. Unë jam kryesisht një germaphobe. Kam arritur deri aty sa kerkoj gjithnje testin. Ajo gjeja është e rrezikshme.

Nuk jam në një marrëdhënie dhe nuk kam bere seks prej nje kohe shumë të gjatë. Do të me pelqentr të kisha një marrëdhënie. Por sic e dini eshtë e vështirë atje jashte”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here