Aktorja turkeMerve Bolugur(Kuzey Guney, Sulejmani Madherishem etj) ka lancuar brandin e saj te kozmetikes e cila mban emrin e saj ‘Merve Bolugur’.

Merve eshte shprehur se tashme ndihet shume e fuqishme dhe e plotesuar: “Ja kam dale vete mbane qekur kam qene e vogel. Ne kete moment une po ndjej ate fuqine time te brendshme te shpetheje. Kjo ka qene endrra ime. Mbaj mend kur isha 15 vjec dhe lyeja buzet me buzekuqin e mamit dhe edhe pse ajo me bertiste dhe me thoshte qe isha ende e re, kurre nuk e degjova sepse e doja kozmetiken dhe buzekuqi i kuq eshte dhe ka qene gjithnje firma ime.

Bukuroshja e ka bere publike lajmin ne llogarine e saj ne instagram duke premtuar se eshte vetem fillimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here