Trace Cyrus, ka festuar Ditën e Shën Valentinit duke publikuar një këngë ndarjeje për ish-të fejuarën e tij Brenda Song.

Vëllai i madh 28-vjeçar i Miley Cyrus, ndau një video lirike për këngën, titulluar “Brenda”, në YouTube. Ai gjithashtu ndau një fotografi të tij dhe ish-yllit të Disney Channel në Instagram dhe shpjegoi arsyet e tij pas publikimit të këngës në ditën më romantike të vitit.

NEW SONG “BRENDA” IS OUT NOW! 💔 CLICK LINK IN MY BIO TO WATCH LYRIC VIDEO!! This is not the video I intended to release today. But it seemed meant to be since I just got this video last night. I wrote this song last year in Nashville after Brenda & I broke up. Her and I have both moved on and I’m extremely happy for her. She inspired me to write countless songs and was such an important part of my life. I will always cherish songs I have like this one to remind me of our crazy 7 years together. When I wrote this song it was my final goodbye as we ended our relationship. I told myself after I wrote this song it would be my last song about Brenda and I’ve kept my word. Music like this is my therapy. Enjoy. 💕 Happy Valentine’s Day 💕 my first music video will be out on my birthday Feb 24th

A post shared by Trace Cyrus ✟ ✟ ✟ (@tracecyrus) on

“Kjo nuk është videoja që kisha si qëllim per ta publikuar sot. Por duket se ka qenë e shkruar meqënëse videon e mora vetëm mbrëmë”, shkroi ai, “E kam shkruar këtë këngë vitin e kaluar në Nashville, pasi Brenda & I u ndamë.

Ajo dhe unë ,të dy kemi ecur perpara dhe jam jashtëzakonisht i lumtur për të, më ka frymëzuar të shkruaj këngë të panumërta dhe ishte një pjesë e tillë e rëndësishme e jetës sime” vazhdoi Trace.

Trace and Brenda thuhet se filluan të frekuentoheshin në vitin 2010 dhe u fejuan në 2011; megjithatë, të dy e quajtën atë të lë deri në vitin 2012. Megjithatë, kënga dhe postimet e Trace-it e bëjnë atë të duket sikur ishet kanë lënë gjithcka pas krahëve dhe kanë ecur përpara.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here