Këngëtarja e mirënjohur nga Kosova ,Nora Istrefi, është cilësuar si një ndër artistet me trupin më të bukur në gjithë skenën shqiptare dhe kete ajo na e deshmon dhe nga fotot qe publikon…

Se fundmi ka publikuar nje video ne Instagram ku duket e mrekullueshme e veshur tërësisht me të bardha dhe me një fizik perfekt.

“Tymi i dashnise” Coming Soon 💋 who’s ready?

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

Projekti me i ri muzikor qe do te vije se shpejti me nje videoklip titullohet “Tymi i dashnisë”,

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here