Daniela Ospina foli në një intervistë me Don Juan për një takim me Shakirën te zhvilluar në Barcelonë vite më parë, kur James dhe Pique ishin rivalë të drejtpërdrejtë në Spanish LaLiga.

“Njehere ne Brcelone u njoha me Shakiren dhe fëmijët e saj, dhe vajza ime Salome ishte e lumtur, sepse është një fanse e madhe e saj, po ashtu dhe unë,” u shpreh volejbollistja.

“Shakira në një moment i tha djalit të saj Milanit:” Shiko, është vajza e James Rodriguez. “Dhe Milan tha:” Uau une kam fanellën e James! ” shtoi Daniela.

Mesa duket Piqué i ka kerkuar fanellen e tij James Rodriguez, edhe pse të dy ishin rivale, megjithate Daniela nuk specifikoi nese ishte e Real Madridi apo e kombetares kolumbiane. Ajo që duket e qartë është se Daniela dhe Shakira jane mike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here