Disa orë pas thashethemit te publikuara online se ajo është ‘tre deri në katër muaj shtatzënë’, ylli në rritje Cardi B e fshehu barkun e saj me një rrip të zi në shfaqjen e Marc Jacobs FW / 18 gjatë Javës së Modës së Nju Jorkut të mërkurën.

25-vjeçarja ‘ne pritje te embel’ mbante veshur një fustan të dizenjuar nga njujorkezja 54-vjeçare së bashku me një gëzof ngjyre bojeqielli dhe Louboutins, të zgjedhur nga stilistja Kollin Carter.

Cardi B (emri i lindjes Belcalis Almanzar) hodhi poshtë thashethemet e shtatzënisë më 2 shkurt duke iu përgjigjur një fansi në Instagram: ‘Thjesht jam shendoshur. Më lini te shendoshem rehat “.

Reperja e cila ndiqet prej 25.1 milion ndjekes ne mediat sociale i uroi publikisht Shen Valentinin te dashurit te saj prej kater muajsh tashme i kërkoi të fejuarës së saj prej katër muajsh, Offset të trios Migos të Atlanta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here