Nëse per anglezet keto jane pamje shokuese, për ne në Shqiperi le te themi qe sjane asgje e pazakonte. Ne urbanet e Tiranes kemi pare lloj-lloj cudirash saqe sna ben me pershtypje. Por ama na ben pershtypje fakti qe gjera te tilla ‘pa sens’ ndodhin dhe ne nje vend i cili ne shume aspekte eshte superior ndaj tonit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here