Një deklaratë flash po qarkullon per aktoren e njohur turke Beren Saat, ne te cilen thuhet se ylli i serialeve turke eshte 2 muajshe shtatzene me bashkeshortin e saj, kengetarin Kenan Dogu.

Per kete foli ekskluzivisht dhe gazetari Bilal Ozcan ne programin “Live with Seda Sayan” duke konfirmuar lajmin. Gazetari pretendon se lajmi eshte marre nga nje burim i afert me bashkeshortin e aktores.

Sipas HT Magazin Beren, ka refuzuar se fundmi shume oferta dhe arsyeja më e diskutuar ne tregun e filmit, ishte “shtatzania” e aktores.

U mësua se Kenan Dogus, i cili aktualisht ndodhet në Stamboll dhe po jep një koncert në Uludag, së shpejti do ti bashkohet se shoqes ne Los Angeles. Nderkohe çifti nuk ka mohuar as pohuar lajmin e nje shtatzanie te mundshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here