Nina Dobrev eshte gjithmonë ne lëvizje.

Aktorja e Vampire Diaries, 29 vjeçe, u fotografua në Los Anxhelos të shtunën, teksa u takua në një park per qen me vëllain e saj Aleksandër, e veshur sport që plotësonte pamjen e saj të tonifikuar dhe ne super forme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here