Pothuajse tre muaj pas thashethemeve të ndarjes, Shakira dhe Gerard Pique po vazhdojne shume mire se bashku dhe janë më të fortë se kurrë”, thotë një burim ekskluzivisht për Us Weekly.

Këngëtarja 40-vjeçare, e cila kohët e fundit ka riskeduluar turneun e saj El Dorado të fillojë në qershor pas vuajtjes së një hemorragjie të kordave vokale – dhe lojtari i FC Barcelona, ​​30 vjec, kremtuan dashurinë e tyre gjatë një pushimi në Nju Jork me djemtë e tyre , Milan, 4, dhe Sasha, 2, dhe anëtarët e tjerë të familjes.

“Shakira kishte një vit të vështirë me çështjet e saj vokale dhe shtyrjen e turneut të saj, kështu që donte të sigurohej që Krishtlindja te ishte e përkryer”, na tregon burimi. “Ajo fluturoi me prindërit, fëmijët, bashkeshortin dhe vëllain e saj nga Barcelona në NYC për per nje vizitte pese ditore. Grupi vizitoi muzetë dhe restorantet të mira çdo natë.

Çifti, prej gati tetë vjet , gjithashtu ndoqi ndeshjen e basketbollit, New York Knicks vs Philadelphia 76ers lojë në Madison Square Garden me djemtë e tyre në ditën e Krishtlindjeve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here