Taylor Swift ka vendosur rekorde të shitjeve me çdo album të ri qe ka nxjerre.
Dhe tani, këngëtarja 27-vjeçare e Shake It Off e ka bërë përsëri, këtë herë para se albumi i saj të mberrinte edhe ne raftet e dyqaneve.
Big Machine Records, labeli që lëshon albumin e fundit të Swift, Reputation, tha per Associated Press të premten, se edhe një herë ylli i popit ka tejkaluar të gjitha pritjet e shitjeve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here