Ata mund të ngaterrohen për motra në vend të nënëe bije dhe Reese Witherspoon dhe Ava Philippe vazhdojnë të argëtohen me pamjet e tyre pothuajse të dyfishtë. Të mërkurën mbrëma në Nju Jork, çifti edhe njëherë veshi veshjet pothuajse identike, ndërsa morrën pjesë në WSJ Magazine 2017 Innovator Awards. Reese, 41 vjeç dhe Ava, 18, secila kishte veshur një fustan të zi dhe me flokët e tyre të bjonde në kacurrela të lirshme .

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here