Motrat e Hilton nuk dukeshin te frikshme kur festuan Halloween në natën e së shtunës.
Paris kishte veshur një kostum sexy TE Kleopatrës ndërsa Nicky , shtatzënë, tregoi dhe barkun e rrubullaket në një fustan të ngushtë leopardi.

Me Paris-in duke luajtur mbretëreshën egjiptiane, i dashuri i saj Chris Zylka patjetër erdhi si i dashuri i saj i famshem me, Mark Anthony.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here