Ata bënë publike romancën e tyre muajin e kaluar dhe kane qënë të pandashëm që nga ajo kohë.

Keshtu Scott Disick, 34 vjeç dhe e dashura Sofia Richie, 19 vjeç, u fotografuan serish se bashku në Nju Jork të enjten mbrëma pas nje pushimi te shkurter romantik në Venecia te Italise.

Modelja dukej elegante në një fustan me dekolte asimetrike nderkohe qe ajo partneri i saj, u zhyten ne jeten e nates deri në 4 të mëngjesit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here