Kendall Jenner sigurisht di sesi ta ktheje ne rruge ne pasarelen e saj dhe pikerisht kete beri ne New York City te henen mbrema ne nje fustan verbues.

Supermodelja 21 vjecare terhoqi vemendje me fustanin e saj gri me nje dekolte te hhapur dhe nje te care ne fund qe i nxirrte ne pah kembet e gjata prej modeleje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here