Disa nga yjet më të mëdha femërore të Hollivudit, u bashkuan të hënën ne mbremje për të festuar fuqizimin në ‘ELLE’s Women’, një nga eventet e para të mëdha që nga ekspozimi i ngacmimeve seksuale te Harvey Weinstein nder vite.

Jennifer Lawrence, 27, udhëhoq në tapetin e kuq, të cilen e pasuan Cindy Crawford, Kristen Stewart, Nina dobrev etj.

JENNIFER LAWRENCE
CINDY CRAWFORD
KRISTEN STEWART
NINA DOBREV

Evenimenti u organizua pas akuzave tronditëse të kohëve të fundit të zbuluar kundër manjatit të filmit – i cili është akuzuar për ngacmim seksual dhe abuzim ndaj një numri aktoresh të profilit të lartë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here