Pak minuta me vone, pasi Blac Chyna kishte postuar nje video te djalit te saj 5 vjecar King duke percjelle te motren Dream, per te cilen Chyna ndan kujdestarine me ish partnerin Rob Kardashian, nje tjeter video u publikua por kesaj here ne instagramin e halles se Dream, Khloe Kardashian.

Sic e ka thene dhe shume here me pare Khloe i ka pike te dobet femijet dhe nuk nguron te kaloje disa momente te gezuara me niperit dhe mbesat sapo i jepet mundesia. Dhe kete e tregoi serish ne videon e publikuar ku shihej duke kercyer me North dhe Dreamin e vogel.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here