Kanë kaluar pesë vjet që kur ato ishin fqinjë në Wisteria Lane.

Por Eva Longoria dhe Felicity Huffman dukeshin me afër se kurrë në një gala bamirësie të enjten mbrëma.

Felicity ishte vetëm një nga fytyrat e famshme në dorë për të mbështetur eventin e Fondacionit Eva Longoria të mikes së saj, që u mbajt në The Four Seasons Beverly Hills.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here