Filmi me i ri i aktores Jennifer Garner do te jete prezente ne kinemate amerikane duke filluar nga 1 dhjetori i ketij viti. Nderkohe sapo eshte publikuar dhe traileri zyrtar i filmit te zhanrit drame

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here