Sipas RadarOnline, aktorja Cameron Diaz ka shmangur të gjithe shoqerine e saj që nga martesa në 2015, dhe tani Paltrow është duke u përpjekur për të bindur aktoren që të behet sociale serish.

Sipas zerave jeta e Cameron ka ndryshuar shumë dhe është përqendruar totalisht të qëndrojë rreth shtëpisë me burrin e saj dhe të mos marrin pjesë fare në jeten sociale të Hollivudit që ndjen mungesen e saj “. Gwyneth kerkon te riktheje miken e saj per projekte te ndryshme por aktorja pjesen me te madhe te kohes nuk i pergjigjet telefonatave te saj.

Por kur Paltrow eshte pyetur rreth kesaj historie, aktorja ka mohuar cdo gje, duke konfirmuar qe jane ende mike te ngushta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here