Ajo është më e njohur për rolin e saj si Monica GellerFriends.
Dhe pothuajse 20 vjet më vonë, Courteney Cox, dukej pa kohë gjithnje e re, ndërsa largohej nga nje sallon parukerie në Los Anxhelos të martën.

Aktorja, 53 vjeçare, u fotografua duke mbajtur nje skenar në dorë.

Deri më tani në vitin 2017 (Cougar Town shfaqi episodin e saj të fundit në 2015 pas gjashtë vjetësh on air), aktorja nuk ka vendosur të marrë projekte te reja.
Filmi i saj i fundit dhe shfaqja televizive ishte ne 2016, gjë që mund të jetë një tregues i madh se ajo është gati të rikthehet me dicka te re.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here