Ylli i realitety show-t, Kourtney Kardashian kaloi nje te diele te kendshme me tre fëmijët e saj në tregun e fermerëve, duke ju gezuar një ditë pushimi nga xhirimet.

Si zakonisht ajo ishte veshur ‘stylish’ ma pantallona bezhe, t-shirt dhe atlete adidas, teksa mbante djalin e vogel mbi shpine

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here