Aktorja e La la land dhe fituesja e cmimit Oscar, Emma Stone, eshte zyrtarisht fytyra e markes franceze Louis Vuitton

Sipas medias aktorja do te kete nje kontrate dy vjecare dhe do te paguhet nga 6-10 milion dollare. Ajo i bashkohet Alicia Vikander dhe Selena Gomez si ambasadorë zyrtarë të markës.

Drejtori kreativ i markës, Nicolas Ghesquière, konfirmoi marrëveshjen të shtunën ne mbremje nepermjet instagramit.

I am truly happy #emmastone is joining #louisvuitton today as a new ambassador 💙

A post shared by 🆖 (@nicolasghesquiere) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here