Aktorja shume e dashur per te gjithe ata qe jane fansa te filmave te saj, Jennifer Garner u prezantua në premierën botërore të filmit të saj, ‘The Tribes of Palos Verdes’ , në Festivalin e 25-të ndërkombëtar të filmit ne Hamptons të premten.

Fituesja 45-vjeçare e Golden Globe, kishte veshur një fustan rozë pa mëngë, një dizajn i stilisteve Jill Lincoln & Jordan Johnson.

Per pamjen e saj natyrale ishin kujdesur stilisti i flokeve Blake Erik dhe artistja e make up-it Genevieve Herr

Jennifer ka tre femije me aktorin Ben Afflec me te cilin u njoh ne filmin Daredevil. Aktualisht ata jane te ndare dhe Ben ndjek nje qender rehabilitimi kunder varesise ndaj alkoolit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here