Këngëtarja dhe aktorja 25-vjeçare, Selena Gomez, ishte e buzeqeshur kur u bashkua me kolegun e saj Timothee Chalamet për më shumë xhirime të prodhimit te ri te Woody Allen.

Selena, e cila kreu një transplantim të veshkes këtë verë, u tregua shume e gatshme te pershendeste fanset e saj dhe te bente foto me secilen prej tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here