Perberesit :
4 domate të mesme, të grirë
1/2 qepë e mesme ,e kuqe, të grirë
1/2 spec i kuq(per mbushje) të grirë
një grusht majdanoz ,të grirë
2 thelpinj hudher, të grirë
1 lugë rigon
1 lugë sheqer
Byftek, fileto
vaj ulliri
uthull balsamike
kripë dhe piper
1/2 koper mesatare
Parmixhan i grire
rukola

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here