Duket se Travis Scott, 25 vjeç, i cili thuhet se pret një fëmijë me të dashurën, Kylie Jenner, 20 vjeç, mund ti duhet te ‘luftojë’ kunder ‘mallkimit’ te Kardashian pasi humbi shumë gjuajtje gjate stervistjes ne basketboll për Houston Rockets.

Reperi u bashkua me profesionistët më 2 tetor 2017, ne Toyota Center në Sugarland, Teksas dhe nuk bëri asnje kosh deri në përpjekjen e tij të gjashtë. Mangesia e tij për të shënuar na kujtoi të dashurin e Khloe Kardashian, Tristan Thompson, 26 vjeç dhe sezonin e tij te forte me Cleveland Cavaliers.

Edhe pse Travis nuk kishte shumë fat në fushe, ai dukej se po kalonte nje kohë të mirë duke biseduar me James Harden, 28 vjeç, dhe lojtarë të tjerë të Rocket.

Travis Scott brought the butterfly effect to Rockets practice 🕊🔥 (via MarkBermanFox26/Twitter)

A post shared by Bleacher Report (@bleacherreport) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here